Wiewiórki -

bawią się ...

Piątek to był dzień w którym nasze przedszkolne zabawki nie były dostępne dla dzieci. To punkt kulminacyjny naszego projektu "Zabawki znane - inaczej wykonane". To w tym dniu dzieci bawiły się tymi zabawkami, które same wcześniej wykonały. Wchodząc do sali nie bardzo wiedziały co się dzieje, szukały zabawek - inne dzieci informowały, że wszystko jest zablokowane a innych nie ma. Na twarzach pojawiał się uśmiech niepewności. Jedna z dziewczynek z rozczarowaniem zawołała "nawet nożyczki zablokowane, czym mam wycinać?". Przez cały dzień dzieci korzystały z tego co same zrobiły. Zagraliśmy w grę planszową, którą wspólnie skonstruowaliśmy, dzieci wymyśliły zadania, jedne dzieci grały rolę pionków (potem była zmiana). Dzień był bardzo udany, pełen wrażeń. Dzieci stwierdziły, że zabawki nie są im potrzebne, ale na pytanie czy oddać innym dzieciom jednak stwierdziły, że nie,że się jeszcze przydadzą.

Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki - Zdjęcie: Wiewiórki -